Selimzade Mah. Dere Sokak. Sema Apt. No 4/B Yıldırım / BURSA

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

(Çalışkan Kardeşler) CK Teknik Servis firmamız Bursa’da Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet vermektedir. Her marka ve modeldeki beyaz eşya cihazlarının tamir, bakım, onarım, temizlik, yedek parça değişimi işlemlerini sorunsuz olarak gerçekleştiren firmamız sektörde 30 yıldan uzun süredir faaliyetlerini sürdürmektedir. Bursa şehir merkezinde ve bağlı olan; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Mudanya, Gürsu, Kestel ilçeleri ve çevresinde Bursa Beyaz Eşya Servisi ihtiyaçlarınıza tecrübeli personeli ile cevap verecek olan firmamız kullanmış olduğunuz, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Ankastre, Şofben, Doğalgaz Sobası ve Set Üstü Ocak ürünlerinizdeki sorunları kısa sürede onarmaktadır.

Sunduğu hizmetlerin tümünde yapılan işlemler kapsamında garanti veren Bursa Beyaz Eşya Tamircisi firmamız cihazlarınızda yaşadığınız Arıza ve Sorunlar konusunda gerekli eğitimleri almış profesyonel çalışma arkadaşları ile çözümler üretmektedir. Müşteri Memnuniyeti ilkesini gözeterek sektörde tercih edilebilirliğini her geçen gün arttırmaktadır. Bursa’da Güvenilir Beyaz Eşya Servisi ile çalışmak istiyorsanız firmamıza İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Çalışkan Kardeşler Beyaz Eşya Servisi

  • Beyaz Eşya Arıza Tespiti
  • Beyaz Eşya Tamiri
  • Beyaz Eşya Onarımı
  • Beyaz Eşya Yedek Parça

Bursa Beyaz Eşya Teknik Servisi Çalışkan Kardeşler sektörde uzu yıllardır hizmet sunan ve sektörün öncü temsilcilerinden olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Ev, İşyeri, Ofis, Fabrika ve benzeri alanlarınızda kullandığınız Beyaz Eşya cihazlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için destek alabileceğiniz CK Teknik; cihazlarınızın tüm sorunlarını çözümlemektedir.

Neden CK Teknik ?
Neden bizi tercih etmelisiniz?
CK Teknik Servis firmamız Bursa ve çevresinde daimi müşteri memnuniyetine önem veren güvenilir firmaların başında gelmektedir. Sunduğu hizmetlerin tamamında yapılan işlemlere göre değişiklik gösteren garanti süresi veren, yedek parça değişimi işlemlerinde muadil kaliteli parçalar kullanan firmamız kaliteli hizmeti ile adından söz ettirmektedir. Cihazlarınızda gerçekleştirilen işlemleri kayıt altına alarak ileriki süreçlerde karşılaşılabilecek olumsuzluklara karşı gerekli önlemleri alan CK Teknik firma bünyesinde görevli tecrübeli çalışma personeli ile hizmet vermektedir.
Arıza Tespit İşlemi Ücretli mi?
Beyaz Eşya Arıza Tespiti işlemleri firma sürdürülebilirliği açısından ücrete tabi olan bir hizmettir. Arıza Tespit işlemleri için adresinize yönlendirilen servis aracı ve personel giderleri için bu ücretin alınması mecburidir.

Firmaların hizmetlerini sürdürebilmesi için uygulanan Arıza Tespit Ücreti uygulaması her firma tarafından uygulanmaktadır. Hizmet aldığınız firmanın uyguladığı fiyat politikasına göre değişiklik gösteren Beyaz Eşya Arıza Tespit Ücreti ticari kazanç değil giderlerin karşılanması için gerekmekle birlikte, afaki rakamlarda ücret talep eden firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Beyaz Eşya cihazlarında meydana gelen arızaları bu konuda eğitimli ve tecrübeli kişiler tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Cihazlarda yapılan işlemler sonrasında gerekli kontrollerin yapılması en önemli detaydır. Bunun yanı sıra cihazlarda işlemlerde özellikle elektrik kaçağı gibi olasılıklara karşı çok dikkatli olunmalıdır.

Bursa Beyaz Eşya Servisi
Bursa'da arızalı ve sorunlu beyaz eşyalarınızı garantili olarak tamir ediyoruz.

Deneyimsiz kişiler tarafından yapılan işlemler sonrasında cihazlar tamir edilemez duruma gelebilir, oluşabilecek elektrik kaçakları sebebi ile de hayati tehlike arz eden durumlarla karşılaşılabilir. Cihazlarınızda meydana gelen arızalar için Teknik Servis hizmeti alacağınız firmanın sektör tecrübesi ve güvenilirliği konusunda iyi araştırma yapmalısınız. Her sektörde olduğu gibi Bursa Beyaz Eşya Servisi sektöründe de ir çok firma faaliyet göstermektedir. Sektörde kendini kanıtlamış firmaların yanı sıra art niyetli kişiler de gündelik kazanç elde etmek için kendilerini firma yetkilisi ya da sahibi olarak tanıtıp dolandırıcılık yapmaktadır.

Cihazlarınızda yaşamış olduğunuz sorunları giderebilecek firmaların başında gelen ve Bursa’da kendini kanıtlamış Teknik Servis işletmeleri arasında saygın bir yere sahip olan Bursa Beyaz Eşya Servisi olarak şehirde bir çok kişi tarafından tercih ve tavsiye edilmekteyiz. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde işlemlerin çeşidine göre garanti süresi uygulanmakta olup yaşanabilecek olumsuzluklarda firmamız size yardımcı olmaktadır.

İşletmemiz aşağıda yer alan tüm markalara Teknik Servis hizmeti sunmaktadır.

AEG, AIRFEL, ALARKO, ALTUS, AUER, Arçelik, ARISTON, Royal, Beretta, Baykan, baymak, BEKO, buhara, Blowtherm, BOSCH, Buderus, E.C.A, Carrier, DAIKIN, Demirdöküm, Fellini, Electrolux, Emko, ETNA, GENERAL, Ferroli, FUJITSU, Galanz, ISISAN, Hotpoint, İhlas, INDESIT, Panasonic, MITSUBISHI, LG, Midea, SAMSUNG, REGAL, PROFİLO, RAKS, SUNNY, SİGMA, SHARP, SIEMENS, Vaillant, UĞUR, Termodinamik, TOSHIBA, White-Westinghouse, VESTEL, VIESSMANN

Hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: